• See dervina.net alternatives External_link view website

  Njoftim

  Me pikëllim të thellë ju njoftojmë se me datë 16.04.2012 ndërroj jetë Arben Dervina i cili dha një kontribut të madh në shërbim të çështjes kombëtare Shqiptare

 • See albaniapress.com alternatives External_link view website

  AlbaniaPress.com / ShqiperiaPress.com

  Albania Press / Shqiperia Press është faqe informative e pavarur që ka për qëllim ta informojë opinionin mbarëshqiptar dhe atë ndërkombëtar me rrjedhat aktuale në trevat shqiptare në Ballkan!

 • See dervina.org alternatives External_link

  Njoftim

  Me pikëllim të thellë ju njoftojmë se me datë 16.04.2012 ndërroj jetë Arben Dervina i cili dha një kontribut të madh në shërbim të çështjes kombëtare Shqiptare

 • See kosova.li alternatives External_link view website

  KoSoVa

  No video blocks for the homepage have been created yet. You can choose what to show on the homepage by going to the admin panel and clicking "Homepage" in the main menu. Facebook fans

 • See kosova-aktuell.de alternatives External_link view website

  Popularity:
  Kosova aktuell - Home

  Albin Kurti zu den Verhandlungen mit Serbien. Offener Brief an die deutsche Linke -Bin ich als Albaner Nationalist ?. Osman Osmani in den Stadtrat von Schaffhausen gewählt. Zunehmende Polizeigewalt – Von Lissabon bis Prishtina. Bajram Rexhepi – "Die Polizei handelte professionell". Demokratie a l...

 • See kosova.com alternatives External_link view website

  Popularity:
  Kosova.com - Qendra për Informim e Kosovës

  Lajmet e Ditës: 19 shkurt 2014.

 • See albanur.net alternatives External_link view website

  Popularity:
  AlbaNur Chat, ALBANIAN CHAT, Mp3, Horoscope SHQIP, Albanian Music, CHAT SHQIPTAR, Video, Humor Shqip, Albanian News, Albanian VIP, Muzika Shqiptare...

  AlbaNur Chat, Mp3, Horoscope Shqip, AlbAnian Music, Video, Humor Shqip, Albanian News, Albanian VIP, Muzika Shqiptare, Kosova Chat, Miss Albania, Forum Shqip,

 • See ngjarjet.com alternatives External_link view website

  Popularity:
  Ngjarjet.com - Lajmet e fundit,lajmet e fundit nga shqiperia,lajmet e fundit nga kosova,lajmet e fundit nga maqedonia,lajmet e fundit nga bota.lajm...

  Ngjarjet.com eshte nje webfaqje per arkivim dhe lexim sa me te leht dhe te shpejt te te gjitha lajmeve dhe ngjarjeve me aktuale ne internet. Te gjith ju mund te publikoni nje lajm edhe ai lajm do te jet ne sitin ton me emrin tuaj. Ju falemnderit Privacy Policy / Privatsia

 • See airkosova.net alternatives External_link view website

  Popularity:
  Air Kosova Information - airkosova.net

  AirKosova.net web faqe qe ju ofron informata per fluturimet drejt Kosoves, Kosova Airlines, Airprishtina, Airkosova Shares Information regarding flights to Kosovo.

 • See krct.org alternatives External_link view website

  Popularity:
  Kosova Rehabilitation Centre for Torture Victims - KRCT

  About KRCT The Kosova Rehabilitation Centre for Torture Victims (KRCT) is an independent, non-governmental and non-profit organization that was founded in 1999 with the mission to provide treatment and rehabilitation for Kosovar torture victims. KRCT continuously works to expand its staff’s and t...

 • See dragva.net alternatives External_link view website

  Popularity:
  Hacked by KOSOVA Security Group - Crew

  Kosova Security Group - Crew. Albanian Hackers And Muslim Hackers Were Here. [ K-S-G 4 Ever ]. We Are : c07d-Tr0j4n ~ n3tw0rk-c00d3r ~ BaDMaN. Www.zone-h.org/archive/notifier=KSG-CREW Greetz2: KHS - AHS.

 • See kosovapress.com alternatives External_link view website

  Popularity:
  Lajmet e fundit - KosovaPress

  Agjencia e pavarur e lajmeve KosovaPress sjell tek ju lajmet e fundit shqip nga Kosova, rajoni dhe bota.

 • See gazetaexpress.com alternatives External_link view website

  Popularity:
  Ballina - Gazeta Express

  Lajme nga Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Sport, Kulture, Lifestyle, Opinione, Pressing dhe OpEd, Lojëra

 • See lajmifundit.com alternatives External_link view website

  Popularity:
  Lajmi i Fundit | lajme shqip | Lajmifundit

  … me lajme shqip 24 ore ne 24 nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, informacione te fundit … nga polika, aktualiteti, sociale, ekonomi, kosova, sport, sotf-news, lifestyle, fotolajme …

 • See parajsachat.com alternatives External_link view website

  Popularity:
  Chat Shqiptar, Chat Shqip, Albanian Chat, Albania chat room online falas

  Chat Shqip online per Shqiptar falas pa regjistrim . Top Albanian Chat ne Amerik dhe Zvicer, Kosova Chat Maqedonia. Vajza Shqiptare Albania Chatroom.

Related searches

Most popular

Latest searches

Up-to-date